Модельный ряд ЗАЗ

Отзыв о ЗАЗ Sens 2013 года

Автомобиль: ЗАЗ Sens 2013 г.в., седан, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 60000 км, двигатель - 1.3 бензин + ГБО
Автор: aleks (Украина, Тараща)   21.08.2015

Передивлявся відгуки, звернув увагу на невелику кількість відгуків від власників авто з великим пробігом. Є власником ЗАЗ Сенс 2013 року купив авто в червні місяці, за перший рік проїхав 40 тис. км Авто вибирав для роботи і сім'ї. Перш ніж купити також перечитав багато форумів, відгуків, тому деякий негатив під час експлуатації, не був для мене несподіванкою, Можливо і мій відгук комусь допоможе. Всі хвороби Сенса не обійшли і моє авто. Але можу внести і свої уточнення. Підглохання на бензині до 2000 км. були дуже частими, після їх ставало менше і менше. Але при заведенні при температурі приблизно + 12 і нижче всеодно глохне поки не прогріється, тому бажано підгазовувати пару хвили поки машина не прогріється. На 10 000 встановив ГБО тому проблеми на бензині стали для мене лише квіточками. Після встановлення ГБО, "фахівці" довго не могли налаштувати, то глохла під кожним стовпом розхід 13-14л, то їла 14-16л газу. Їздити по гарантії набридло після 5-7 поїздки втратив надію на цих "фахівців", поїхав до інших, і іще до інших. В кінці купив кабель розібрався, і почав сам налаштовувати. В принципі результат 13 л. по Києву і майже без підглохань. Результат покращився після заміни котушки запалювання (моя накрилась), полазив по форумам взяв і переробив з якогось жигуля розхід на газу впав менше 13л.

Окремий абзац це гумові вироби. Ремінь генератора був дотягнутий до кінця приблизно на 10 000км. Після чого встановлено контітеч... точну назву не пам'ятаю і вже приблизно 40 тис. був підтягнутий максимум на 1 см. працює чудово. Підтікання масла(сопливить) через сальники в двигуні. Приблизно на 47 тис. накрилася помпа, зрізало зуби на ремені ГРМ (на відміну від ланоса в сенсі клапани не б'є), була можливість замінити сальники, сальники що стояли "пластмасові". Але вартість комплекта нових (написано що німецьких), бурого кольору, коштував 56гр. помпа 200гр. ремінь ГРМ 60гр. Порівняно з Ланосом має ряд переваг

Плюсы автомобиля: Великий багажник, неубиваєма ходова, м'яка підвіска, дешева в обслуговуванні, зручні сидіння навіть для далеких подорожей, простота конструкції, не б'є клапани при розірваному ремені ГРМ.

Минусы автомобиля: Великий розхід пального (бензин до 10л), неточна (низькоякісна) електроніка, низькоякісні (або старі) гумові вироби, велика кількість можливих варіантів моделей деталей.

Совет покупателю: Вибираючи автомобіль визначтесь для чого він Вам, і хто на ньому буде їздити. Не дуже розраховувати на гарантію, проблема більше не в якості збірки, а в якості деталей, а на Фірмових СТО по гарантії встановлюють ті самі неякісні оригінальні деталі.

Тест-драйв ЗАЗ Sens: Цена хорошего настроения
Цена хорошего настроения

Тот день я помню очень хорошо, хоть и прошло более десяти лет. Садиться в троллейбус со столь увесистой пачкой валюты мне пришлось впервые. Чувство напряженности пропало, лишь когда я перешагнул порог автосалона.

Продажа б/у ЗАЗ

ЗАЗ Forza 2013 ЗАЗ Forza 1.500$ 2013 60.000 км