Модельный ряд ЗАЗ

Отзыв о ЗАЗ Sens 2014 года

Автомобиль: ЗАЗ Sens Hatchback 2014 г.в., хэтчбек, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 5000 км, двигатель - 1.3 бензин, комплектация - lux
Автор: Константин (Украина, Киев)   12.05.2014

Мої перші враження від данного авто, можна сказати, неоднозначні). До сенса користувався матізом, тож і враження складаються на основі попереднього авто. Що подобається: комфортніша, більший багажник, більш стійка на дорозі, що не подобається: більша витрата палива (особливо якщо поспішаєш), здається що у матіза кермо без ГУРа легше ніж тут з ГУРом, можна сказати що через 3 міс. і 5000км полізли мілкі болячки (спідометр, замок багазника) ніби то і дріб"язок та все ж...

А загалом нормальне авто, нічого поганого сказати не можу, в його ціновому діапазоні немає з чого вибирати))). Не хочу нікого образити, але ціновий конкурент СК))) взагалі не розглядався після того як тільки я опинився в салоні цього дивовижного авто, враження - навіть в матізі більше місця...

Більш детальний відгук напишу після більшо пробігу, зараз тільки враження ).

Плюсы автомобиля: Комфортна підвіска, стійкість на дорозі, порівняно не дорога.

Минусы автомобиля: Витрата пального (в не економному режимі), дитячі болячки зразу після купівлі, має схольність глохнути (а після цього кермо і гальма - просто дубіють).

rekbr03

У МЕНЯ тоже жрал бензин проехал 1000 км и решил проверить клапона после проверки окозалось что их не кто не ригулировал два зажатых и два отпущеных посла легулировки упал расход значительно и машина просто полетела теперь регулировка на 5000 км реально нужно смотреть клапана только у толкового мастера тоже был растроен вялой ездой и расходом топлева но теперь я свое мнение поменял это машина любит регулировку клапонов

28_01_85

У мене таке саме була,після регулювання все ок,набагато тихіша і оберти стали плавнішими

Тест-драйв ЗАЗ Sens: Aвтомобиль по разумной цене
Aвтомобиль по разумной цене

Ищу новый, красивый, практичный автомобиль по разумной цене. Скажете: «Утопия, несбыточная мечта»?

Продажа б/у ЗАЗ

ЗАЗ Forza 2013 ЗАЗ Forza 1.500$ 2013 60.000 км